Wierzymy, że każdy podświadomie wie, czego potrzeba jego firmie, aby się zdrowo rozwijała.

Jesteśmy katalizatorem rozwoju

POMAGAMY PRZEJŚĆ LUDZIOM W ORGANIZACJACH PRZEZ GŁĘBOKĄ ZMIANĘ

Za realizacją tej misji stoi wiele osób. Są trenerami, coachami, praktykami biznesu, informatykami, psychologami, logistykami czy grafikami. A przede wszystkim wspaniałymi, zaangażowanymi w tworzenie lepszej przyszłości ludźmi. Właśnie dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy dostarczać dokładnie takich rozwiązań jakich potrzebuje organizacji w danym momencie.

Agata Gębura

Konsultant biznesowy ze specjalizacją przeprowadzania ludzi w organizacjach przez głębokie zmiany.

Na pierwszym miejscu stawia dojrzałość rozmówcy i łączącą się z tym gotowość do zmiany. Lata pracy i rozwoju osobistego sprawiły, że obecnie jest stabilnie stąpającą po ziemi kobietą, która może i chętnie wspiera innych w poszerzaniu swojego horyzontu. Prowadzi warsztaty dla Zarządów, menedżerów oraz pracuje indywidualnie. Wśród jej klientów jest wiele firm polskich jak również zagranicznych korporacji.

Skupia się na uświadamianiu mocnych stron klienta, inspiruje do zmiany, zadaje mnóstwo „niewygodnych” i powszechnie uznawane za trudne pytań. Daje drugiej stronie prawo do mówienia „nie” i jest gotowa usłyszeć (i przyjąć) to samo.

Podstawą współpracy jest dla niej szacunek, partnerstwo i dojrzałość. Inspirują ją historie napotykanych ludzi. Często sama słyszy, że potrafi zainspirować (i na spotkaniach z Klientem, i podczas koleżeńskich kolacji).
Wierzy, że nic nie dzieje się bez przyczyny.
Umie zarażać miłością do otoczenia.
Jej misją jest to, aby każdy był najlepszą wersją samego siebie.
Prywatnie patriotka i mama 3 dzieci.

Agata Gębura
agata@bona-fide.com.pl
694 152 955