Przedstawiamy najbogatszą w Polsce ofertę warsztatów szkoleniowych o tematyce rozwoju potencjału własnego opartego na wzmacnianiu siły i odporności psychicznej. Wszystkie nasze szkolenia realizowane są zawsze na realnych sytuacjach w życiu i w firmie. Dostarczają one nie tylko wiedzy, ale pozwalają na szybkie i praktyczne zastosowanie narzędzi, technik i metod Mental Toughness. Warsztaty realizowane są przy użyciu innowacyjnych technik szkoleniowych, gwarantujących skuteczny proces uczenia i zdobywania umiejętności potrzebnych w życiu zawodowym i prywatnym. Poza szkoleniami dotyczącymi technik Mental Toughness, jako jedyni w Polsce oferujemy tak szeroki wachlarz warsztatów zorientowanych na praktyczne aspekty wiedzy Mental Toughness m.in. w aspektach sprzedażowych, negocjacyjnych, komunikacyjnych.
Szkolenia realizowane są w formie otwartej, w formie dedykowanej (w siedzibie Państwa firmy), oraz w formule train-the-trainers (szkolenie trenerów wewnętrznych).
Poniżej prezentujemy aktualną ofertę praktycznych szkoleń. Po wyborze tematu można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat wybranego szkolenia oraz formy jego realizacji. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące prezentowanej oferty.